Letné kotníčky

Leto je časom slnka a ľahkého oblečenia, teda aj ľahkej obuvi. Rôzne druhy sandálov a šľapiek sú v tomto období najbežnejším tipom dámskej obuvi - nosia sa takmer ku všetkému. Len málo žien si však myslí, že kotníčky sú vhodné aj pre toto ročné obdobie. Správne vyrobené, priedušné a ľahké budú dokonalým doplnkom mnohých štylizácii aj počas teplejších mesiacov.

  • siatka duża
  • siatka mała

Letné kotníčky značky Neścior sú vyrobené z kvalitnej prírodnej usne, vďaka ktorej je zabezpečená priedušnosť, dôležitá najmä v letných horúčavách. Rôzne varianty prezentované značkou Neścior vám umožňujú vybrať si letné kotníky podľa vlastného vkusu. Zaujímavá štylistika a rôzne typy podpätkov sú najväčšími výhodami. Sú navrhnuté tak, aby nielen potešili oko, ale predovšetkým musia byť veľmi pohodlné. Na druhej strane zaujímavé štýly potešia ženské oko svojou jedinečnosťou a originalitou. Dokonale zdôrazňujú ženskosť a dodávajú šarm. Vďaka jemnosti spracovania je vhodný pre akékoľvek letné šaty, minisukňu alebo krátke nohavice. Topánky, ktoré ponúkame, sú zárukou kvality a spoľahlivosti.

Aj v lete môžete nosiť kotníčky

Samotný názov kotníková obuv, je spojené skôr s jarnou alebo jesennou sezónou. Pre tieto ročné obdobia sa kvôli ich vlastnostiam a využitiu považujú za prechodnú obuv. Zakryté členky a hrubšie podošvy zabezpečujú pohodlie a nohy v teple počas jarných studenších rán alebo jesenných sychravých dní. V posledných sezónach sa však ukázalo, že tento druh obuvi sa dá nosiť aj v lete. Letné topánky tiež zakrývajú členok, sú však vyrobené tak, aby chodidlo mohlo dýchať. Najčastejšie majú otvorenú špicu alebo odkrytú pätu, nie sú zateplené a často sú vyrobené z perforovanej usne alebo elastického sieťového materiálu.

Štylizácie, ktoré je možné vytvoriť pomocou letných kotníčiek Neśior, sa pravdepodobne nebudú odlišovať od módnych katalógov. Letné vzdušné šaty, budú vyzerať skvele s béžovými semišovými kotníkami so šnurovaním vpredu. Majú otvorené prsty a stabilný, dobre tvarovaný podpätok. Tento model vám ponúkame v štyroch farbách. Okrem béžovej aj zmyselnú červenú, jemnú sivú a hlbokú čiernu farbu, ktorá sa hodí prakticky ku všetkému.

Letná členková obuv z našej ponuky nie je len na všedný deň. Dokonale budú ladiť so spoločenským outfitom na obchodnom stretnutí, bankete alebo oslave. Obzvlášť pozoruhodné sú kotníčky v béžovom semiši alebo v kombinácii semišu a elastickej tkaniny typu socks. Ihlové podpätky, dodávajú obuvi ľahkosť, eleganciu a zmyselnosť. Veľmi sexy sa prezentujú aj letné kotníčky s odkrytou pätou a otvorom na špičke. Všetky modely sú veľmi pohodlné a stabilné, samozrejmosťou je kvalita použitých materiálov a dlhá životnosť.