Ihličkové podpätky

Príprava na svadbu nie je stresovým obdobím len pre nevestu, ale aj pre ženy, ktoré boli pozvané na túto mimoriadne udalosť. Podobne ako na svadbu, tak aj na ples, promócie a iné významné udalosti v živote, musia ženy riešiť dilemu vhodného oblečenia a obuvi. Pokiaľ ide o topánky je dobré ich zladiť so šatami, nie naopak. Tiež treba brať na zreteľ výšku podpätku, hlavne ak nie ste fanúšikom vysokých podpätkov a nemáte v úmysle celý večer presedieť za stolom. Ak však chcete viac času stráviť na tanečnom parkete, neberte výber pohodlnej obuvi na ľahkú váhu. Ihličkové podpätky sú na takéto príležitosti najčastejšou voľbou, pôsobia mimoriadne elegantne a zmyselne, opticky zoštíhľujú postavu a zvyšujú sebavedomie každej žene.

  • siatka duża
  • siatka mała

Dostępne kolory:  Béžové, Biele, Hnedé, Čierne, Červené, TmavomodréBledomodréOranžové, Ružové, Strieborne, Šedé, Zelené, Zlaté, Žlté, Fuksia

Ideálne na svadbu aj na ples

Najlepšie je staviť na prírodné farby, ktoré spolupracujú s väčšinou štylizácii - odtiene sivej, béžovej a čiernej sú dobrou voľbou, dokonale ladia so spoločenským oblečením. V obchode Neścior to poznáme veľmi dobre, a preto ponúkame topánky z prírodnej usne v týchto farbách. Ich univerzálnosť je zárukou, že skvele doladíte žiadaný outfit na rôzne príležitosti, aj tie neformálne.    Názory na výšku podpätku pri výbere obuvi sú rôzne, najmä čo sa týka lodičiek a sandálov na ihličkovom podpätku.

Pohodlie je ďalší aspekt, ktorý musíte vziať do úvahy pri výbere vysokých alebo ihličkových podpätkov na svadbu alebo ples. Je dobré, ak výška nepresahuje 9 cm - táto optimálna výška ich robí pohodlnými a elegantnými súčasne. Topánky určené na takúto udalosť je dobré kúpiť v dostatočnom predstihu, aby ste mali čas ich vymeniť alebo doma v interiéri rozchodiť. Podrážka tu tiež zohráva veľmi dôležitú úlohu - je dobré, ak je flexibilná a aj stielka topánky, najmä pod prstami na nohách.

Pre dámy, ktoré sa na vysokých podpätkoch necítia príliš pohodlne, sú vhodné lodičky s tzv. stĺpikovým podpätkom. Ten je podstatne hrubší po celej dĺžke, poskytuje väčšiu stabilitu počas chôdze a pohodlie počas celého dňa. V móde je stále viac ozdobný stĺpikový podpätok, pričom zvršok lodičky je hladký a pozornosť okolia púta najmä podpätok s ozdobnými prvkami. Perfektne zladené lodičky na vysokom podpätku v kombinácii s elegantným oblečením dodávajú žene sebavedomie a zmyselnosť. Dokonalý vzhľad pri výnimočnej príležitosti je zárukou úspešného večera.

Prvé ihličkové podpätky, tak ako ich poznáme v dnešnej podobe, boli vyrobené v Taliansku ku koncu 50-tych rokov. Vďaka tomu, že opticky predlžujú nohy a tým aj zoštíhľujú ženskú siluetu, stali sa okamžite veľmi populárne. Stali sa symbolom ženskosti a zmyselnosti, najme v 60-tych rokoch. Niektoré ženy si ani dnes nevedia život predstaviť bez vysokých ihličkových podpätkov, stali sa dokonca závislé na ich nosení. Je známe, že prvé skúsenosti s ihličkovými podpätkami nebývajú pozitívne, treba sa naučiť v nich chodiť a zvyknúť si. Samozrejme odporúčame kvalitne vyrobené kožené lodičky, ktoré sa lepšie prispôsobia chodidlu, sú pohodlnejšie a zdravšie, keďže je prírodná useň priedušná.

Ihličkové podpätky značky Neścior sa vyznačujú komfortom a eleganciou. Topánky sú vyrobené z najkvalitnejších prírodných usní dostupných na našom trhu, väčšinou od vybraných Talianskych dodávateľov. Naša obuv je vyrobená ručne, vďaka čomu je mimoriadne pohodlná a má dlhú životnosť. Záleží nám na detailoch, starostlivo pristupujeme k výberu ozdôb, prvkov, aj materiálov použitých na výrobu obuvi. Všetko čo robíme, robíme pre naše zákazníčky!

Keby sme niekoľkými slovami popísali hnaciu silu našej spoločnosti, boli by to: kvalita, precíznosť a rozmanitosť. Modely dostupné v našom internetovom obchode sa líšia svojim vzhľadom, spracovaním, farbami a veľkosťami. Staráme sa o ženy všetkých vekových skupín, a preto sú naše topánky nadčasové. Poznáme dôležitosť vysokých ihličkových podpätkov v živote každej ženy. Zoštíhľujú postavu a zvyšujú sebavedomie - dobré ihličky sú jednoducho sexi prvkom. Vyrábame ihličky z prírodnej usne, ktorá je najpoužívanejším materiálom na výrobu kvalitnej dámskej obuvi. Má schopnosť "dýchať" - absorbuje a uvoľňuje vlhkosť. Tento materiál je anti alergický. Štruktúra povrchu usne nie je rovnomerná, čo zvýrazňuje jej prirodzenosť. Vyhýbame sa všetkému, čo je syntetické a môže vážne uškodiť vašim nohám. Správna starostlivosť o obuv vám umožní udržiavať jej vzhľad a životnosť po mnoho rokov. Vyrábame celokoženú obuv, takže aj podšívka a stielka sú z prírodnej usne. Vieme, aká dôležitá je cena pri kúpe obuvi, často rozhoduje pri výbere. Obuv z našej kolekcie je dostupná za atraktívne a konkurencieschopné ceny. V rámci komfortu nakupovania ponúkame rôzne spôsoby doručenia a platby, stačí si len vybrať , snažíme sa uspokojiť každého zákazníka.

Široký výber ihličkových podpätkov

Ponúkame klasické vysoké ale aj nižšie ihličkové podpätky. Obuv je ideálna do práce, do školy, na stretnutie aj na výlety. V našom internetovom obchode nájdete širokú ponuku farieb a ich kombinácii. Ponúkame modely v odtieňoch červenej, šedej, béžovej, zlatej, striebornej alebo čiernej. Klasické ihličky sú vyrobené z prírodnej usne od overených dodávateľov. Pohodlný podpätok zaisťuje stabilitu pri chôdzi. V našej ponuke nájdete aj ihličky s veľmi tenkými podpätkami, rôznych vzorov a farieb, ktoré vždy vyzerajú elegantne, napríklad v zlatej, striebornej alebo červenej farbe. V ponuke sú aj iné ako tradičné farby, napríklad fuksia, zelené alebo oranžové. Dámy ocenili aj našu kolekciu v neobvyklých perleťových farbách a imitácie zvieracích motívov. Posledným najväčším hitom z našej ponuky sa stali ihličky s remienkom okolo členku. Nielen že vyzerajú krásne, elegantne a štýlovo, naviac stabilizujú chodidlo, takže chôdza je oveľa pohodlnejšia. Inovácia je naše druhé meno, neustále sledujeme trendy a novinky vo svetovej móde. V našej ponuke nájdete aj ihličky so silikónom, ktoré sú v USA veľmi populárne. Milovníčky viazanej obuvi si tiež nájdu niečo pre seba, ponúkame ihličky sandálového typu, viazané okolo členku. Aj v horúcich letných dňoch nájdete niečo pre seba, kožené sandále na ihličkovom podpätku budú ideálnym aj elegantným doplnkom. Všetky modely sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, vaše nohy budú v pohodlí a vy budete vyzerať skvele. Správne profilovaná obuv zaručuje užívateľovi maximálny komfort počas celého dňa.