Lodičky

Existujú na svete topánky, ktoré majú mimoriadnu moc a spôsobujú, že sa v nich ženy cítia sebavedomé, zmyselné, elegantné a sexy? Rozhodne áno! Sú to klasické a nadčasové lodičky na podpätku, ktoré ovládajú módne štylizácie. Tieto jedinečné topánky sú doplnkom väčšiny outfitov, ale často zohrávajú významnú úlohu v živote každej ženy. Ich jedinečný strih a výška podpätku opticky predlžuje nohy a zoštíhľuje postavu, dámy vyzerajú neodolateľne a určite príťažlivejšie.

  • siatka duża
  • siatka mała

Dostupné farby: Béžové lodičky,  Biele lodičky,  Bordové lodičky,  Hnedé lodičky,  Čierne lodičky,  Červené lodičky,  Tmavomodré lodičky,  Khaki lodičky,  Bledomodré lodičky,  Oranžové lodičky,  Strieborné lodičky,  Šedé lodičky,  Zelené lodičky,  Fuksiové lodičky,  Zlaté lodičky,  Žlté lodičky

Zástupkyne nežného pohlavia pre tieto topánky už dávno stratili hlavu a zamilovali si ich. Každý deň ovládajú módne štylizácie, nezáleží pri tom čí je všedný deň alebo sviatok. Lodičky si obúvate do kancelárie aj na večer s priateľmi, na kultúrne podujatia, pri zvláštnych príležitostiach ako sú svadba, promócie a iné významné medzníky v ženskom živote. Dámske lodičky vždy očaria a upútajú svojím krásnym vzhľadom a neodolateľným štýlom. Ich krásne vzory, jedinečné farby, rôzne podpätky a jedinečné ozdobné prvky lákajú každú dámu, len ťažko im odolať. Dámy určite poznajú ten pocit, keď lodičky vyzerajú takmer šialene, a každá si tento pár topánok hneď predstaví na nohách. Hlavou vtedy bežia predstavy krásnych štylizácii s daným modelom v hlavnej úlohe. Našťastie sú šatníky priestranné a tak sa určite nájde miesto pre ďalší jedinečný pár novej obuvi. Lodičky sú univerzálne topánky, ktoré sú nadčasové a držia sa vo svete módy po mnoho rokov. Je to nákup, ktorý nielen poteší, ale sa aj oplatí, keďže lodičky budete používať viac sezón. Starostlivé a dokonalé spracovanie, dôraz na každý detail a materiály najvyššej kvality zaručujú spokojnosť všetkých žien. 

Naozaj jeden z najznámejších spôsobov ako si zdvihnúť sebavedomie a pocit jedinečnosti, je dokonale zladený outfit. Je známe, že topánky hrajú v každodennom štýle veľmi dôležitú úlohu. Nielen že, sú neoddeliteľnou súčasťou odevu , dotvárajú celkový obraz outfitu. Vďaka širokej škále rôznych modelov si každá žena nájde tie svoje vysnívané lodičky. Do tejto kategórie patria topánky na vysokom podpätku, stĺpikovom či nízkom podpätku, s otvorenou špičkou, kožené lícové, semišové, so silikónom, špicaté či okrúhle, proste aké si len viete predstaviť.

Práve preto je väčšina modelov lodičiek ponúkaná v niekoľkých farbách a v kombináciách farieb, v rôznych materiálových prevedeniach, s ozdobou či ozdobným podpätkom. Lodičky sa skvele kombinujú s rôznym oblečením, móda v poslednej dobe čím viac popúšťa uzdu fantázii. Hodia sa k džínsom, k dlhým šatám  alebo krátkym, ku kostýmu alebo k legínam. Okrem toho je väčšina modelov vhodných na špeciálne a výnimočné príležitosti ako sú svadby, promócie, krsty, plesy, zábavy, návšteva divadla či reprezentácia firmy, banket a iné spoločenské udalosti. V dobre navrhnutej koženej lodičke vydržíte na nohách celú noc, bez bolestí a trápenia pri každom kroku., v pohode pretancujete celú noc. Lodičky sú vhodné pre všetky vekové kategórie, mladé ženy aj zrelé dámy.