Biele ihličky

Pravdepodobne viaceré z vás budú prekvapených skutočnosťou, že biele ihličky môžu byť rovnako univerzálne ako čierne a nemusí to byť len svadobná obuv. Celebrity na červených kobercoch aj ženy, ktoré sledujú najnovšie módne trendy to neprekvapuje. Hlavne v letnom období môžu biele sandále na ihličkovom podpätku dokonale zvýrazniť váš outfit.

  • siatka duża
  • siatka mała

Na prvý pohľad sa zdá, že biele ihličky sa nehodia na bežné nosenie, je to však len ilúzia. Je pravdou, že obuv v bielej farbe by sme nemali kombinovať s krikľavými farbami z nášho šatníka, oplatí sa však vyskúšať štylizáciu bez intenzívnych farieb.

Biela, nielen na svadbu

Biela je neutrálna farba, zvyšuje pocit čistého štýlu a nikoho neurazí. S bielymi ihličkami sa dá experimentovať, každá žena môže pre ne nájsť ideálne uplatnenie vo svojej štylizácii podľa vlastného vkusu. Biela je základným prvkom svadobných kreácii a tiež farbou leta. Či už na svadbu alebo na inú príležitosť, u nás si vyberiete podľa svojich predstáv. Obuv vyrobená v našej firme bude zárukou kvality a dlhej životnosti, starostlivo vyberáme prírodné usne a kvalitné materiály od overených dodávateľov. U nás vyrobená dámska obuv vám zaručí pohodlie a komfort.