Hnedé ihličky

Dámske ihličky sa pravdepodobne nikdy nestratia vo svete módy. Sú tak univerzálne, že sa dajú prispôsobiť prakticky každému štýlu. Hnedé ihličky sú posledným výkrikom módy vo viacerých odtieňoch. Najmä karamelové a koňakové odtiene sú veľmi obľúbené, v poslednej dobe sú však moderné aj imitácie hadej kože.

  • siatka duża
  • siatka mała

Aké sú hnedé ihličky od firmy Neścior? Elegantné a veľmi pohodlne! Tieto modely boli vyrobené z prírodných usní vysokej kvality a z najlepších materiálov dostupných na trhu. Vďaka tomu si každá žena môže byť istá, že chodidlá zostanú v pohodlí po celý čas používania, zabudnite na nepríjemné odreniny a pľuzgiere. Hnedé ihličky sa vyrábajú z prírodnej usne, ktorá je priedušná a umožňuje pokožke dýchať. Komfort zvyšuje kožená podšívka a stielka, ktorá je navrhnutá tak, aby absorbovala akékoľvek otrasy a poskytovala mäkkosť. Tieto modely vyhovujú viacero outfitom, formálnym aj neformálnym.

Čaro hnedých ihličiek

V ponuke Neścior nájdete rôzne modely hnedých ihličiek na vysokých aj nižších podpätkoch. Žiadna dáma by nemala mať problém nájsť ten správny typ, ktorý bude spĺňať jej očakávania. Zdôrazňujú charakter každej dámy bez ohľadu na vek, budú sa vynímať v šatníku zrelých žien aj mladých dievčat. Hnedé ihličky ponúkané v našom obchode zdôraznia váš profesionálny vzhľad a dodajú vám istotu. Sú ideálnym riešením pre moderné ženy, ktoré sledujú módu a chcú mať vo svojej kolekcii model hnedých ihličiek v karamelovom alebo koňakovom odtieni. V modernom šatníku sa budú isto vynímať aj ihličky s imitáciou hadej kože. Ďalšou výhodou hnedých ihličiek je skutočnosť, že sa dajú nosiť po celý rok!