Červené ihličky

O červených ihličkách snívajú ženy už od detstva. Vyzerajú veľmi atraktívne a sexi, dodávajú ženám sebavedomie, zmyselnosť a štipku extravagancie. Obuv je vyrobená z kvalitnej prírodnej usne, vďaka čomu je pohodlná, z hygienického hľadiska nezávadná a dlho vydrží. Preto treba pred kúpou venovať pozornosť materiálu z akého sú topánky vyrobené, prírodná useň je na výrobu obuvi najvhodnejším materiálom. Je priedušná a flexibilná, rýchlo sa prispôsobí chodidlu. Ako je známe, neexistuje lepší materiál na výrobu obuvi ako prírodná useň.

  • siatka duża
  • siatka mała

Červené ihličky môžu byť semišové, lakované alebo z lícovej usne. Záleží na nás, či chceme vyzerať extravagantnejšie alebo klasicky. Mali by sme pamätať na to, že koženú obuv môžeme používať celoročne, nielen na jednu sezónu. Na predstavenie rozmanitosti, na výrobu používame nielen lícovú useň, veľmi elegantne pôsobí aj brúsená useň, teda semiš a extravagantne pôsobia červené ihličky vyrobené z lakovanej usne. Je potrebné venovať pozornosť veľkosti, a to preto, aby sa topánky dokonale prispôsobili nášmu chodidlu. Na webovej stránke výrobcu je k dispozícii tabuľka veľkostí. Stačí si vybrať, ktorý model bude pre vás ideálny. Červené ihličky z hladkej lícovej usne sú mimoriadne odolné, treba však venovať dostatočnú pozornosť ošetrovaniu obuvi. Pravidelné ošetrovanie obuvi a starostlivosť prírodnými prípravkami predĺži ich životnosť.

Klasické červené ihličky

Naše červené ihličky je možné ošetrovať dvoma spôsobmi. Najskôr použite navlhčenú handričku a očistite obuv, po vysušení použite vhodné prípravky a nanášajte na obuv. Použite tie, ktoré sú vhodné na topánky v odtieňoch červenej alebo bezfarebné, teda transparentné. Leštenie ihličiek oživí farbu a dodá lesk, budú znova vyzerať ako nové. Ak ošetrujete obuv z prírodnej usne, nesmiete používať žiadne čistiace prostriedky. Naše červené ihličky sú ideálne pre každú príležitosť - vyzerajú sexy, veľmi žensky a elegantne. Chceme, aby bol komfort používania našej obuvi čo najvyšší. Vyberáme najkvalitnejšie prírodné usne, aby obuv spĺňala náročné požiadavky klientov. Počúvame, čo hovoria dámy, a snažíme sa neustále zlepšovať. Záleží nám na pohodlnosti, preto sú aj stielky a podšívka obuvi z prírodnej usne vysokej kvality. Stavte na kvalitu a vyberte si ručne vyrobenú obuv od výrobcu s tradíciou.