Sandále / Šľapky

Ženy milujú sandále a šľapky, pretože sú pohodlné a štýlové. Rovnaká štylizácia s rôznymi topánkami sa úplne zmení. Bezpochyby sú sandále na vysokom podpätku najčastejšou voľbou pre zvláštne príležitosti a šľapky sú na leto číslo jedna. Šľapky alebo sandále krásne zdôrazňujú jemnosť ženskej nohy. Ďalšou výhodou je ich priedušnosť a univerzálnosť.

  • siatka duża
  • siatka mała

Spoločnosť Neścior ponúka kvalitnú dámsku obuv vyrobenú z prírodnej semišovej a lícovej usne. Topánky sú vyrobené s veľkou vášňou. Každý pár bol vytvorený tak, aby topánky vyhovovali nielen praktickým potrebám, ale pomohli vyjadriť osobnosť ženy, ktorá ich bude nosiť. Kožené topánky od Neścior sú určené ženám, ktoré radi vyzerajú senzačne. Každý šatník by mal obsahovať pohodlnú obuv pre každú príležitosť, napríklad sandále alebo šľapky. Existuje toľko príležitostí na využitie správnej obuvi, že by mali byť vždy po ruke. Sandále a šľapky sú veľmi pohodlné a plnia svoju úlohu pri každodennom používaní, zlepšujú pohodlie pri chôdzi a zdôrazňujú štylizáciu ženy. Značka Neścior je zárukou kvality, pohodlia a potešenia z chôdze. Ženské nohy si zaslúžia komfort po celý deň. Tieto elegantné doplnky tiež vyzerajú skvele, keď sa kombinujú s oblečením určeným pre dôležité stretnutia. Kožené šľapky a sandále sú odpoveďou na potreby žien, ktoré hľadajú eleganciu kombinovanú s pohodlím.

Kožené sandále a šľapky - užite si leto

Všetky topánky Neścior sú vyrobené s vysokou precíznosťou a s dôrazom na  pohodlie dámskych nôh. Ďalšou výhodou je vzhľad topánky, ktorá zdôrazňuje siluetu a charakter ženy. Vo firme Neścior nám záleží na vysokej kvalite dámskej obuvi, materiálov z ktorých sa topánky vyrábajú a ktoré nájdete v internetovom obchode. Sandále sú univerzálna, nadčasová a pohodlná obuv, ktorej štýl a charakter dáva veľa možností využitia na každý deň, či už pracovný, oddychový alebo slávnostný. Šľapky môžu byť elegantné alebo vychádzkové, záleží na zvolenom materiály, výške podpätkov alebo štýlu podrážky. Podšívka aj stielka je s ohľadom na zdravie a pohodlie chodidiel vyrobená z kvalitnej prírodnej usne, doprajte aj vašim nohám pohodlný krok.

Dámske šľapky sú vyrobené z kvalitnej prírodnej usne, na elegantných ale aj športových podrážkach. Vyzerajú skvele s neformálnym oblečením, so športovo ladeným alebo letným outfitom. Naopak kožené sandále na podpätku využijete na rôzne príležitosti. Najmä v lete sú kožené sandále nevyhnutnosťou, nohy by mali dýchať a byť v pohodlí. Sandále ponúkane v obchode Neścior sú celokožené. Zvršok, podšívka aj stielka sú vyrobené z kvalitnej prírodnej usne. Každé obchodné a spoločenské stretnutie si užijete v pohodlí, ako aj výlety, návštevu kina, divadla, prechádzku mestom alebo rodinnú oslavu. Komfort a pohodlie je zaručené starostlivým výberom kvalitných prírodných materiálov a odborným prístupom k návrhu obuvi. Tak ako ostatná ponúkaná obuv, aj sandále a šľapky značky Neścior boli vyrobené ručne.