Espadrile

Letné topánky nie sú len sandále a šľapky. Niekedy potrebujete alternatívu, ktorá spája pohodlie, ľahkosť a priedušnosť v horúcich dňoch. Výlet na bicykli alebo dlhšia prechádzka nemusí byť veľmi pohodlná v šľapkách. Najlepším riešením budú espadrile, ktoré sú na takéto príležitosti skvelé.

  • siatka duża
  • siatka mała

Espadrile sú tradičná obuv pyrenejských roľníkov a obyvateľov južnej Európy a Ázie. Boli vyrobené z čierneho plátna a sú ideálne pre každodenné používanie v letných dňoch. Bledšie farby espadrilov sa nosili počas sviatkov a slávností, pretože vyzerali elegantne. Spočiatku boli okolo členku viazanie stuhou, napríklad v Španielsku mal každý kraj svoju vlastnú farbu stuhy. Na ich výrobu sa bolo potrebné jutové vlákno, neboli však veľmi stabilné a životnosť tiež nebola dlhá. Dnes sa už espadrile vyrábajú okrem plátna aj z prírodnej usne alebo syntetických materiálov. Súčasná obuv tohto typu je oveľa odolnejšia, stabilnejšia a aj pohodlnejšia.

Espadrile na veľa príležitostí

Značka Neścior uviedla na trh štylisticky zaujímavé espadrily, ktoré sa dajú použiť pri mnohých príležitostiach. Obuv je pevná a veľmi trvanlivá. Eskadrile, ktoré ponúkame, môžu byť kombinované s nohavicami, sukňou alebo šatami. Množstvo vzorov vám umožňuje vytvárať štylistické kompozície rôznych typov. Pohodlie, štýl a elegancia sú hodnoty, ktoré máme stále na zreteli. Snažíme sa zabezpečiť, aby naše topánky boli nielen jedinečné, ale predovšetkým veľmi pohodlné a kvalitné. Modely, ktoré ponúkame z kolekcie Espadrilov, sú topánky najvyššej kvality.

Jedným takýmto modelom sú čierne, šnurovacie espadrile vyrobené z lícovej usne. Topánky sú mäkké, veľmi pohodlné a čo je najdôležitejšie, veľmi precízne ručne vyrobené. Espadrile sme zaradili k športovej obuvi. Štipku extravagancie dodáva svetlá farba päta a lesklé brokátové šnúrky. Nezabudli sme na pletenie, ktoré lemuje podrážku a je charakteristické práve pre espadrile. Ďalším modelom sú biele šnurovacie espadrile so zlatou špicou. Sú vyrobené z kvalitnej prírodnej usne, vďaka čomu sú veľmi pohodlné a mäkké. Ich dizajn a bielo zlatá farba robí z týchto espadrilov elegantnú dámsku obuv pre viac príležitostí.

Svoje módne štýly môžete dokonale zdôrazniť pomocou našich espadrilov zo série zdobenej trblietavými flitrami. Sú k dispozícii v béžovej a čiernej farbe. Jedná sa o sériu, ktorú je možné ľahko kombinovať s nohavicami, sukňou alebo šatami. Espadrile značky Neścior sú veľmi elegantné,praktické a jedinečné. Predstavujú vzor pohodlia, ale tiež dobrého vkusu. Predpokladá sa, že tieto topánky budú predovšetkým ľahké, pohodlné a komfortné. Okrem toho, že vyzerajú skvele, sú aj veľmi kvalitné. Keďže sú vyrobené iba z vysoko kvalitných materiálov, každý nákup je zárukou dlhodobého a bezproblémového používania. Aj napriek svojmu zaradeniu do športovej obuvi, sú espadrile taktiež elegantnou obuvou, pôsobia veľmi žensky. Univerzálnosť tejto koženej obuvi si overíte pri tvorbe svojich outfitov, nielen na všedný deň.