Vrátenie tovaru a reklamácie

Vrátenie tovaru

Vyvíjame maximálne úsilie, aby fotografie našich výrobkov boli najvyššej kvality a odzrkadľovali skutočný vzhľad produktov. Vytvárame popisy produktov čo najpodrobnejšie. Ak sa však z nejakého dôvodu preukáže, že produkt, ktorý ste si objednali po obdržaní nespĺňa vaše očakávania, máte právo vrátiť výrobok do 14 dní odo dňa prijatia tovaru.

 

Proces vrátenia tovaru krok za krokom

  1. Vyplňte formulár odstúpenia od zmluvy, ktorý bol priložený do Vašej zásielky alebo vytlačte a vyplňte Formulár odstúpenia od zmluvy
  2. Zabaľte balík so všetkým prijatým obsahom (produkty, formulár odstúpenia od zmluvy) tak, aby sa balík počas prepravy nepoškodil.
  3. Zašlite balík na našu adresu:

Oddelenie vrátenia tovaru

TRSHOES
ul. Katowicka 31
42-262 Kolonia Poczesna
Polska

Náklady na prepravu pri vrátení tovaru znáša kupujúci. Neakceptujeme zásielky poslané na dobierku. Platby sa vracajú bankovým prevodom na účet poskytnutý kupujúcim (okamžite, najneskôr však do 14 dní).

Upozorňujeme, že predpokladom úspešného doriešenia vrátenia tovaru je podmienka, že dostaneme produkty nepoškodené a bez známok používania. Ste zodpovední iba za znižovanie hodnoty produktov, ktoré sú výsledkom ich používania iným spôsobom, ako bolo potrebné na zistenie povahy, vlastností a funkčnosti výrobku.

 

Ako správne pripraviť balík

Tovar na vrátenie odporúčame zabaliť do tej istej krabice, v ktorej bol doručený alebo do inej s rovnakými rozmermi a to tak, aby neprišlo k poškodeniu počas prepravy.

Reklamácie

Produkty zasielané z nášho internetového obchodu sú nové, neboli nikdy použité a vzťahuje sa na záruka 24 mesiacov. Ak bol však doručený produkt počas prepravy poškodený alebo nevyhovuje vašej objednávke, máte právo na reklamáciu.

 

Ak ste však počas používania zistili chybu na výrobku, prosíme o jeho neodkladné zaslanie ihneď po zistení na adresu:

Oddelenie vrátenia tovaru

TRSHOES
ul. Katowicka 31
42-262 Kolonia Poczesna
Polska

Nezabudnite priložiť Reklamačný formulár. Každá reklamácia bude posúdená okamžite, maximálne v priebehu 14 dní od jej doručenia.

V prípade nejasností týkajúcich sa reklamácie produktu nás prosím kontaktujte mailom na adrese: reklamacie@nescior.sk