Vyrábame dámske topánky vysokej kvality s veľkým dôrazom na pohodlie a komfort. Sme hrdí na našu obuv, naše meno na obuvi je zárukou kvality a pohodlia. Ako rodinná spoločnosť vytvárame harmonický tím. Vieme veľa o sebe, poznáme svoje nedostatky aj klady, čo nám značne uľahčuje plnenie povinností a udržiavanie dobrých vzťahov aj v krízových situáciách. Máme k sebe úplnú dôveru v osobnom živote aj v práci. Prvý pár dámskej obuvi bol vyrobený v roku 2001.

Dámsku obuv vyrábame ručne, s veľkým dôrazom na detail a kvalitu použitého materiálu. Sú testované na ženách, ktoré máme radi, od nich dostávame veľa tipov, za ktoré sme veľmi vďační. Dámska obuv Neścior sa vyznačuje kvalitou a dizajnom. Naším cieľom je, aby topánky nielen dobre vyzerali na dámskych nohách, ale aby boli čo najpohodlnejšie. Vždy sme boli otvorení k načúvaniu pripomienok a potrieb našich klientov. Kombináciou tvrdej práce, vášne a odhodlania sa snažíme vytvárať produkty najvyššej kvality.

Počas výroby obuvi máme na mysli nároky a potreby žien. Oni sú našou inšpiráciou, múzou, vážime si ich a ctíme. Berieme to ako záväzok a povinnosť aby sa ženy cítili v našej obuvi komfortne.

Našu obuv vyrábame tradičným spôsobom so zachovaním moderného štýlu a dizajnu.

Vyrábame obuv výlučne z prírodnej kože-usne, pretože veríme, že je pre nohu najzdravšia. Pri výrobe používame niekoľko druhov usne: hladkú (lícovú), lakovanú, semišovú, velúrovú a nubukovú. Vyberáme kožu-useň najvyššej kvality a následne ju podrobujeme detailnej kontrole. Naše topánky sa skladajú z nasledujúcich prvkov: opätok, pätník, podpätok, lem, podšívka, klenok, podrážka, podošva, jazyk, šnúrky, stielky a holeň.

Našim štandardom je zodpovedne profilovaná obuv, vyrobená z prírodnej usne. Každá obuv, ktorú vyrábame musí rešpektovať anatomické a fyziologické vlastnosti chodidiel. Prírodná koža, čiže useň, je najčastejšie používaným materiálom, ktorý sa vďaka svojim vlastnostiam ideálne hodí na výrobu obuvi. Useň je priedušná, neustále „dýcha“, prispôsobuje sa tvaru chodidla a udržuje tento tvar, je mäkká, elastická a výborne absorbuje vlhkosť. Neexistuje dokonalejší prírodný materiál na obuv ako je koža-useň.